Lazurowe Wybrzeże MTB

Kraje
Kategoria
Wyżywienie
własne
Trudność
trudna
Transport
autokar / bus
Zakwaterowanie
namioty / pensjonaty

Wycieczka chwilowo niedostępna.

Szczegóły wyjazdu Lazurowe Wybrzeże MTB

O wyprawie

Opierając się m.in. na tym rankingu: https://www.redbull.com/gb-en/european-winter-mtb-destinations pomyśleliśmy iż może by tak wybrać się w okolice Nicei.

Trochę tras tam znamy, m.in. można przejechać trasę podobno najlepszego maratonu MTB we Francji - Roc d'Azur, trasy wokół Agay, no i poszukamy parę innych.

Nocleg w Cagnes Sur Mer - 5 km od Nicei, i 5 km od Antibes - do obu miast można dojechać wieczorem promenadą nadmorską. Samo Cagnes też dość fajne, małe, klimatyczne z porządnym marketem i przyjemną plażą jedyny minus to że do tras trzeba by dojezdzac busem (ale nie dalej nic 30 min). Popołudniami pożna też wyskoczyć busem do Cannes lub Monte Carlo.

Pogoda - powinno być ok 12-15 stopni, tam się wysoko nie wyjeżdża, max 1000 m więc nawet na górze nie powinno być bardzo zimno.

Program

Trochę tras tam znamy, m.in. można przejechać trasę podobno najlepszego maratonu MTB we Francji - Roc d'Azur, trasy wokół Agay, no i poszukamy parę innych.

Warunki

Cena zawiera:

  • Noclegi na kempingach pod namiotami
  • Przejazd autokarem z/do Krakowa i Katowic
  • Transport bagaży na trasie
  • Usługi opiekuna grupy
  • Ubezpieczenie KL i NW >>Ogólne Warunki Ubezpieczenia<<
  • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Opłaty dodatkowe dla chętnych:

  • Dopłata do noclegów w domkach kempingowych +500 zł. UWAGA! Zapisy przyjmujemy najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem
  • Dojazd z/do Warszawy +300 zł (tylko w przypadku zebrania się odpowiedniej ilości chętnych)

Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł. Na miesiąc przed wycieczką prosimy o dopłatę 1000 zł, natomiast całą resztę można dopłacić w dniu wyjazdu bezpośrednio u pilota.

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Lazurowe Wybrzeże MTB pochodzą od biura Cyklotramp, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Francja. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu własne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Górskie MTB, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.