Kampania - okolice Neapolu szosowo

Kampania - okolice Neapolu szosowo
Dostępne terminy: brak
Kraje: Włochy
Typ: Szosowe
Trudność: Trudność: 2
Zakwaterowanie: pensjonaty / hotele
Wyżywienie: śniadania
Transport: samolot

KAMPANIA - OKOLICE NEAPOLU | Wyjazd SZOSOWY !

Niezależnie czy trenujesz kolarstwo szosowe na poważnie, ścigasz się, czy uprawiasz "kolarstwo romantyczne", listopad jednoznacznie kojarzy się z końcem sezonu kolarskiego. Kiedy w Polsce temperatura drastycznie spada na niewiele stopni powyżej zera, a dzień znacznie się skraca odwrotnie proporcjonalnie do ilości wody zaczynającej lać się z nieba, Włosi wciąż cieszą się przyjemną temperaturą i Słońcem. Chciałbyś się poczuć tak jak oni i nieco przedłużyć sobie lato?

Zapraszamy na wyjazd do włoskiej Kampanii, regionu zestolica w Neapolu, roztaczającego się po centralnej części Apeninów, wierzchołkach wulkanicznych i przepięknych zboczach wpadających wprost do Morza Tyrreńskiego. Regionu, w którym starożytność, jej historia i dziedzictwo są na wyciągniecie ręki, okraszonego wyjątkową architekturą i poprzecinanego szosami tak pięknymi, o tak niesamowitych widokach, że usta mimowolnie otwierają się z zachwytu. 

W ciągu tygodniowego pobytu pokonamy na naszych szosówkach drogi zarówno górskie, jak i te nadmorskie. Planujemy wspiąć się rowerami na Wezuwiusza. Zaliczymy także podjazd także do Motevergine di Mercogliano, wyjątkową drogą o ponad 30 ciasnych serpentynach, na której w 2011 roku Bart de Clerq wygrał etap Giro d'Italia, jadąc w ucieczce i dojezdżając do mety o pół roweru przed skaczącymi z peletonu Scarponim i Kreuzigerem.

Przejedziemy się po zapierających dech w piersiach szosach prowadzących wokół Półwyspu Sorrentańskiego, dojeżdżając do takich perełek jak miasta Amalfi, Ravello czy Positano. Będzie możliwość zobaczenia słynnych, zasypanych wieki temu przez popioły wulkaniczne Pompei, a miłośnicy Pink Floyd będą mogli zobaczyć amfiteatr, w którym został nagrany słynny koncert "Live at Pompeii". Będziemy mieć także okazję zjeść (nie boimy się tego stwierdzić) najlepszą pizzę na świecie!

Oszukaj jesień i zakończ sezon we włoskim stylu!

Szczegóły wkrótce !!!

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie w apartamentach wraz ze śniadaniem (7 nocy)
  • przewóz ladowy bagaży i rowerów
  • transfery lotniskowe
  • opiekę przewodników-pilotów
  • planowanie tras na każdy dzień
  • ubezpieczenie KL, NNW, OC
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

Jedną z ciekawych propozycji wycieczek rowerowych organizowanych przez biuro podróży MJPro Tour jest wyjazd rowerowy Kampania - okolice Neapolu szosowo, który pozwala na podróż do ciekawych miejsc wartych zobaczenia. Wyprawa ta pozwala na odwiedzenie takich krajów jak: Włochy, które zadziwiają swoim różnorodnym krajobrazem. Wycieczka rowerowa obejmuje zakwaterowanie typu pensjonaty / hotele oraz wyżywienie śniadania. Wakacje o których mowa pozwolą na spędzenie urlopu w sposób aktywny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.