Gran Canaria szosowo

Kategoria
Wyżywienie
własne
Trudność
średnia
Transport
samolot
Zakwaterowanie
pensjonaty / hotele

Wycieczka chwilowo niedostępna.

Szczegóły wyjazdu Gran Canaria szosowo

O wyprawie

GRAN CANARIA | Wyjazd KOLARSKI !

Wyspy Kanaryjskie od lat przyciągają kolarzy z całej Europy i nie tylko. My naszą przygodę z Kanarami zaczęliśmy parę lat temu od Gran Canarii i właśnie na nią chcemy Was zabrać.

W ciągu tygodnia spędzonego na wyspie pokażemy Wam jej najbardziej atrakcyjne zakątki i najpiękniejsze drogi. W środku jesieni i zimy będziecie mogli zaznać wysokich temperatur i w spokoju, na pięknych, bezpiecznych i często pustych drogach odpocząć od szarej rzeczywistości nabijając prawdopodobnie jedne z najlepszych kilometrów w Waszym życiu.

Zmierzymy się z ponad czterdziestokilometrowym podjazdem na Pico de Las Nieves- najwyższy szczyt wyspy. Zaliczymy obłędną drogę GC-200 poprowadzoną po najwyższych klifach wyspy, 600 m nad oceanem. Pojedziemy urzekającą drogą Serenity w okolicach Mogan, będącą ucieleśnieniem pragnień każdego kolarza, a także sprawdzimy jak bardzo zapieką nas nogi na słynnej Valley of The Tears. Po zjeździe z gór będzie można zaznać kąpieli w Oceanie Atlantyckim.

Miejsce zakwaterowania to wygodne, w pełni wyposażone apartamenty na południowym wschodzie wyspy. Niedaleko znajdują się słynne wydmy, a południowe wybrzeże słynie z piaszczystych plaż i niezwykle mocno opalającego Słońca.

W trakcie pobytu cały czas do dyspozycji pozostaje komfortowy 9 miejscowy van gwarantujący wygodne transfery. Gwarantujemy też propozycje tras na każdy dzień, dobranych w taki sposób, aby zaliczyć najciekawsze miejsca na wyspie.

Pamiętaj - podróżując z nami stajesz się częścią wyjątkowej, kolarskiej przygody. Wszystkie wyjazdy organizujemy w pełni legalnie, w oparciu o koncesję na świadczenie usług turystycznych, z zabezpieczeniem Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Jeśli szukasz kolarskiego raju, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Program

Szczegóły wkrótce !

Warunki

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w apartamentach
 • wynajem rowerów szosowych wysokiej klasy (karbonowe  ramy, osprzęt Shimano 105 lub wyższy)
 • transfery lotniskowe
 • opiekę przewodników - pilotów
 • zaplanowane trasy na każdy dzień (+ pliki gpx)
 • ubezpieczenie KL, NNW, OC
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opłaty miejscowe (tzw. City tax)
 • niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa
 • pakiet zdjęć z wyjazdu

Cena nie zawiera:

 • biletów lotniczych

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Gran Canaria szosowo pochodzą od biura MJPro Tour, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Hiszpania. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu własne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Szosowe, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.