Girona - Costa Brava szosowo

Kategoria
Wyżywienie
śniadania
Trudność
średnia
Transport
samolot
Zakwaterowanie
pensjonaty / hotele
TerminCena
11 dni3 500
+ bilet lotniczy

O wyprawie

GIRONA - COSTA BRAVA | Wyjazd KOLARSKI !

Girona, Costa Brava, wschodnie Pireneje... 

Miejsce na hiszpańskiej ziemi od wielu lat ukochane przez zawodowych kolarzy. Ale nie ze względu na zgrupowania przedsezonowe, jak w Calpe czy na Wyspach Kanaryjskich, a na co dzień. Tak, to miasto, gdzie podobnie jak w okolicach Nicei czy Monako wielu prosów mieszka na stałe. Mieszka tu Kasia Niewiadoma, rezydował Daniel Martin, swój sklep kolarski ma David Millar. Dlaczego tutaj? Powód jest prosty- kameralna atmosfera, spokojne miasto do życia, bliskość morza i góry, przyjazny klimat, a przede wszystkim... doskonałe i niemal całkowicie puste drogi!

Girona i jej okolice to prawdziwy kolarski raj, choć w zdecydowanie bardziej spokojnym wydaniu niż miejsca, w które wybierają się rzesze kolarzy amatorów z całego świata. Każdy kierunek wyjazdu z miasta oferuje inne widoki i tereny do jazdy: od wysokich i długich podjazdów przedgórza Pirenejów zaczynając, idąc przez płaskie tereny interioru, na pagórkowatych i krętych drogach Costa Brava kończąc. Wszystko skąpane w katalońskim słońcu, wijące się przez ciche, piniowe lasy. To tutaj znajdują się kultowe już drogi Rocacorba, Els Angels, San Marti Sacalm czy Vallter 2000. Sama Girona to przepiękne, średniowieczne miasto z ogromną starówką, a w centrum znajdziemy multum świetnych knajp, również tych prowadoznych przez kolarzy, dla kolarzy.

Naszą bazą będzie Can Collona. Wyjątkowe miejsce położone w samym centrum pięknej Girony- stary hiszpański dom zaadaptowany na hostel. Mili właściciele, dobre śniadania, niepowtarzalny, przytulny klimat i przyjazna atmosfera śródziemnomorskiego domu. Hostel będzie w całości do dyspozycji dla naszej grupy. To świetna baza wypadowa na okoliczne drogi, a także na wieczorne wyjścia do centrum Girony.

Wyjazd organizujemy w formule łączonej: bagaże i rowery zabieramy na miejsce z polski naszym vanem, który pozostaje na miejscu w Hiszpanii, a uczestnicy dolatują samolotem do Girony skąd organizujemy transfer do miejsca zakwaterowania i z powrotem na lotnisko, po zakończeniu turnusu. Połączenie lotnicze obsługuje Ryanair na trasie Kraków- Girona/Costa Brava.

Jesteśmy pewni, że wyjazd do tej części Katalonii zostanie Wam w pamięci na długo i przeżyjecie z nami prawdziwą, kolarską przygodę!

Kolarska przygoda na trasach północno wschodniej Katalonii!

Program

Szczegóły wkrótce !

Warunki

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w klimatycznym, prywatnym hostelu Can Collona w centrum Girony
 • śniadania
 • transport lądowy rowerów i bagaży samochodem
 • transfery lotniskowe
 • opiekę przewodnika - pilota
 • zaplanowane trasy
 • ubezpieczenie KL, NNW, OC
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opłaty miejscowe (tzw. City tax)
 • dokumentację zdjęciową i/lub filmową z wyjazdu
 • niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa
 • wyjazd w kameralnej grupie do 10 uczestników

Cena nie zawiera:

 • biletów lotniczych

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Girona - Costa Brava szosowo pochodzą od biura MJPro Tour, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Hiszpania. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu śniadania. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Szosowe, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.