Chorwacja - Makarska szosowo

Chorwacja - Makarska szosowo
Dostępne terminy: brak
Kraje: Chorwacja
Typ: Szosowe
Trudność: Trudność: 2
Zakwaterowanie: pensjonaty / hotele
Wyżywienie: brak
Transport: autokar / bus

CHORWACJA - MAKARSKA | Wyjazd SZOSOWY !

Jeśli całą zimę spędzaliście na nartach lub jeśli brakuje Wam dostatecznego przepalenia nogi przed startującym w kraju sezonem kolarskim, a pogoda w Polsce nie rozpieszcza, to nie ma nic prostszego! Zapraszamy na nasz wyjazd na Makarską Riwierę w Chorwacji, region sprawdzony przez nas i wielu innych kolarzy (w tym zawodową ekipę Bahrain Merida), słynący z dobrej pogody i wspaniałych dróg.

Nasza propozycja to tygodniowy, intensywny wyjazd do regionu gdzie wysokie góry spotykają się z lazurem Adriatyku, a każda szosa wije się pomiędzy śródziemnomorską roślinnością wprost na szczyty i przełęcze, z których rozpościera się obłędny widok na wyspy Dalmacji. Jednym z takich podjazdów jest m. in owiany sławą Svety Jure - góra monstrum, niemal 30 km podjazdu o średnim nachyleniu 5,8%. To trzeba zaliczyć!

Dodatkowo oprócz szosowego eksplorowania wybrzeża, opcjonalnie będziecie mogli wybrać się promem na pobliskie wyspy Brać i Hvar, a tam zaliczyć całodniową jazdę po przepięknych, mało uczęszczanych przez samochody szosach, łącznie z tą wiodącą na najwyższy szczyt wszystkich wysp Adriatyku- Vidovą Górę. 

Nasz wyjazd to okazja nie tylko do treningu, ale także poznania z perspektywy roweru Chorwackiej kultury, przyrody i przede wszystkim pięknych widoków. 

Naszą bazą będzie Makarska- w lecie zatłoczony kurort nadmorski, wczesna wiosną spokojna, malowniczo położona zaraz nad brzegiem Adriatyku miejscowość. Zakwaterowani będziemy w dobrze wyposażonych apartamentach blisko centrum miasta. Niedaleko stąd do sklepów spożywczych jak i do restauracji i barów.

Doświadcz piękna chorwackiego wybrzeża i ostatecznie przygotuj nogę do sezonu!

Szczegóły wkrótce !

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie w apartamentach (7 nocy)
  • przejazd na trasie Kraków - Makarska - Kraków
  • opiekę przewodników-pilotów
  • planowanie tras na każdy dzień
  • ubezpieczenie KL, NNW, OC
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

Jedną z ciekawych propozycji wycieczek rowerowych organizowanych przez biuro podróży MJPro Tour jest wyjazd rowerowy Chorwacja - Makarska szosowo, który pozwala na podróż do ciekawych miejsc wartych zobaczenia. Wyprawa ta pozwala na odwiedzenie takich krajów jak: Chorwacja, które zadziwiają swoim różnorodnym krajobrazem. Wycieczka rowerowa obejmuje zakwaterowanie typu pensjonaty / hotele oraz wyżywienie brak. Wakacje o których mowa pozwolą na spędzenie urlopu w sposób aktywny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.