Tour de France 2019

Tour de France 2019
Dostępne terminy: brak
Kraje: Włochy, Francja
Typ: Szosowe
Trudność: Trudność: 2
Zakwaterowanie: pensjonaty / hotele
Wyżywienie: śniadania
Transport: autokar / bus

TOUR DE FRANCE 2019 | Wyjazd SZOSOWY !

Jedno hasło: "Tour de France"... i w zasadzie nie trzeba nic więcej dodawać. Kwintesencja kolarstwa i największy, najbardziej popularny wyścig świata, trzecia najchętniej oglądana impreza sportowa na całym świecie. Do tej pory znaliście ją z telewizora, a może czas aby wreszcie zobaczyć ja na żywo?

W zeszłym roku zabraliśmy Was na pirenejskie etapy tego wielkiego wydarzenia, a tym razem proponujemy coś wyższego- tygodniowy wyjazd na kluczowe etapy w najwyższej częsci Alp!

Wyjeżdżajac z nami będziecie mieli okazję zmierzyć się z miejscami przesiąkniętymi na wskroś kolarstwem, zachwycić się niesamowitą scenerią, ale przede wszystkim dopingować najlepszych kolarzy świata zmagających się z alpejskimi etapami Tour de France.

Finałowa rozgrywka tegorocznego Tour de France będzie miała miejsce na takich molochach jak Col du Galibier czy Col de l'Iseran. Ta druga, to najwyżej położona asfaltowa przełęcz w Alpach! Oczywiście w naszych planach jest również podjechanie tego kolosa na naszych szosówkach.

Jako bazę wybraliśmy niewielka miejscowość Sauze d'Oulx, będaca popularnym, zimowym kurortem narciarskim. Byliśmy tu także na Tour de France w trakcie edycji w roku 2017. Położona jest we Włoszech, bardzo blisko granicy z Francja i stanowi idealna wypadkowa pomiędzy szybkim dojazdem na etapy a dostępnościa wspaniałych szos do codziennej jazdy. Zaraz obok znajduje się owiana sława Colle delle Finestre, znana z Giro d'Italia. Naprzeciwko niej Mont Cenis, z pięknym, ponad dwudziesto-kilometrowym podjazdem, nieopodal Col d'Izoard, Galibier, Iseran... 

W trakcie naszego wyjazdu pojedziemy kibicować zawodowcom przynajmniej na dwóch etapach, a pozostałe cztery dni spędzimy na naszych rowerach, zaliczajac, jeden po drugim, najbardziej elektryzujace kolarska wyobraźnie podjazdy.

Miejsce zakwaterowania to trzygwiazdkowy hotel położony w centrum miejscowości. Blisko stad do restauracji, barów i sklepów spożywczych.

Zobacz na żywo największy wyścig świata i poznaj piękno Alp Graickich!

Szczegóły wkrótce !

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie w hotelu *** ze śniadaniem
  • transport rowerów i bagaży oraz przejazd na miejsce komfortowym vanem
  • opiekę przewodnika - pilota
  • wspólne kibicowanie na trasie 2 etapach Tour de France 2019 (Galibier, Col de l'Iseran)
  • planowanie tras na każdy dzień
  • wyjazd w małej grupie (do 6 osób)
  • ubezpieczenie KL, NNW, OC
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

Jedną z ciekawych propozycji wycieczek rowerowych organizowanych przez biuro podróży MJPro Tour jest wyjazd rowerowy Tour de France 2019, który pozwala na podróż do ciekawych miejsc wartych zobaczenia. Wyprawa ta pozwala na odwiedzenie takich krajów jak: Włochy, Francja, które zadziwiają swoim różnorodnym krajobrazem. Wycieczka rowerowa obejmuje zakwaterowanie typu pensjonaty / hotele oraz wyżywienie śniadania. Wakacje o których mowa pozwolą na spędzenie urlopu w sposób aktywny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.