Gran Canaria szosowo

Gran Canaria szosowo
Dostępne terminy: brak
Kraje: Hiszpania
Typ: Szosowe
Trudność: Trudność: 2
Zakwaterowanie: pensjonaty / hotele
Wyżywienie: brak
Transport: samolot

GRAN CANARIA | Wyjazd SZOSOWY !

Wyspy Kanaryjskie to miejsce, które od dawna przyciąga kolarzy przez cały rok. Panująca tu praktycznie niezmienna temperatura, ogromna ilość słonecznych dni w ciągu roku, wyśmienite asfalty poprowadzone przez oszałamiająco piękne góry i nadzwyczaj bezpiecznie jeżdżący kierowcy, to gwarancja czerpania z jazdy najczystszej przyjemności. 

Spośród kilku popularnych wysp, wybraliśmy dla Was tę,naszym zdaniem najciekawszą-  Gran Canarię. Charakterystyczny, kolisty kształt, układ pionowy rosnący równomiernie do środka wyspy z prawie każdego jej punktu, aż do Pico de La Nieves, to jej najbardziej znane cechy.

W ciągu tygodnia spędzonego na wyspie pokażemy Wam jej najbardziej atrakcyjne zakątki i najpiękniejsze drogi. W środku zimy będziecie mogli zaznać wysokich temperatur i w spokoju przygotować nogę do nadchodzącego sezonu kolarskiego. Zmierzymy się z niemal czterdziestokilometrowym podjazdem na Pico, nasze nogi zapłaczą z bólu w "Dolinie Łez", po to aby potem oszaleć z zachwytu na zjazdach w kierunku Mogan. Po zjeździe z gór zaś będzie można zaznać kąpieli w Oceanie Atlantyckim.

Zakwaterowanie stanowić będą czteroosobowe apartamenty w miejscowości Arinaga  niedaleko plaży. Obok znajduje się kilka sklepów, restauracji i miejsc rekreacyjnych. To idealna baza wypadowa na południu wyspy, gdzie praktycznie przez cały rok świeci Słońce.

Jeśli szukasz kolarskiego raju, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Szczegóły wkrótce !

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie w apartamentach (7 nocy)
  • wynajem rowerów szosowych wysokiej klasy (karbonowe ramy, osprzęt Shimano 105 lub lepszy)
  • transfery lotniskowe (Las Palmas - Arinaga - Las Palmas)
  • opiekę przewodników-pilotów
  • planowanie tras na każdy dzień
  • ubezpieczenie KL, NNW, OC
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa

Cena nie zawiera biletu lotniczego !

Jedną z ciekawych propozycji wycieczek rowerowych organizowanych przez biuro podróży MJPro Tour jest wyjazd rowerowy Gran Canaria szosowo, który pozwala na podróż do ciekawych miejsc wartych zobaczenia. Wyprawa ta pozwala na odwiedzenie takich krajów jak: Hiszpania, które zadziwiają swoim różnorodnym krajobrazem. Wycieczka rowerowa obejmuje zakwaterowanie typu pensjonaty / hotele oraz wyżywienie brak. Wakacje o których mowa pozwolą na spędzenie urlopu w sposób aktywny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.